WhatsApp’a IOS 10 Emojileri Geldi

374kere okundu.

Google Play Store’da 1 milyar indirme sayısını geçen az sayıdaki uygulamalardan biri olan WhatsApp, kullanım deneyimini artırmaya yönelik yenilikleri platforma getirmeyi sürdürüyor.

Daha Kapsamlı Emojiler

Geçtiğimiz günlerde uygulama için yayınlanan güncelleme ile birlikte emojilerin daha büyük görünmesini sağlanmıştı. WhatsApp son yayınladığı güncellemede ise kullanıcılara daha kapsamlı emojiler sunuyor.

Android’de Kullanılabiliyor

Android Police sitesinde yer alan habere göre Apple’ın iOS 10 sürümüne dahil ettiği birçok emoji artık WhatsApp beta Android uygulamasında kullanılabilir durumda.

Silah Yerine Su Tabancası

shiftdelete’in haberine göre 3D görünümlü emojiler, LGBT ebeveyn, çok sayıda aile emojisi ve çeşitli spor emojileri yeni güncelleme kapsamında WhatsApp beta uygulamasına dahil edildi. Ek olarak gerçek silah emojisinin yerini su tabancası emojisi aldı.

Kısa Sürede Tüm Androidlerde

WhatsApp Android uygulamasına dahil edilen yeni emojilerden şu an için sadece beta programına dahil olan kullanıcılar yararlanabiliyor. Yeni emojilerin kısa süre içerisinde tüm Android platformunda kullanıma sunulması bekleniyor.