Samsung Galaxy On Max 4GB RAM ile Satışta

341kere okundu.

Samsung, cuma günü yeni  akıllı telefonu olan Galaxy On Max’ı tanıttı. Özellikleri, 4 GB RAM, 5.7 inç full HD ekran, ön flaş, geniş diyafram kamera ve Samsung Pay Mini desteği bulunuyor. Bunların hepsi bir Samsung  Galaxy On Max akıllı telefonunun öne çıkan özellikleri.

Samsung Hindistan Online Business Başkan Yardımcısı Sandeep Singh Arora, “Günümüz tüketicileri akıllı telefonlarını kullanarak anıları yakalamak için kullanıyorlar” diyerek Galaxy On Max’ın, kullanıcıların parlak ışık koşullarında parlak fotoğraflar çekmelerine olanak tanıyan mükemmel bir telefon olduğunu söyledi.  Ayrıca, tek dokunuşla hareket halinde resimleri paylaşma seçeneği de sunuyor. Samsung Galaxy On Max, fotoğrafların tıklanma ve paylaşma biçimini yeniden tanımlayacak. ” şeklinde açıklamalar yaptı.

Hindistan’daki Samsung Galaxy On Max fiyatı 16,900 Rs. (yaklaşık 950 TL) olarak belirlendi. Siyah ve Altın renk varyantları ile satışa sunulacak. Şimdilik, şirket tarafından başlatılan lansman teklifi yok.  Akıllı telefon fiyatı, Oppo F3 , Moto G5 Plus , Oppo F1s  ve hatta Samsung Galaxy J7 Max ve Samsung Galaxy J7 Prime ile karşılaştırılıyor.

Samsung Galaxy On Max özellikleri

Çift SIM desteği sunan Samsung Galaxy On Max, Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip ve 5.7 inç full HD (1920×1080 piksel) ekran ile geldi. Akıllı telefon, 4GB RAM’in yer aldığı telefon,  MediaTek MTK P25 SoC (2.39 GHz’de dört çekirdek ve 1.69 GHz’de  dört çekirdek) ile güçlendirilmiş.

Samsung Galaxy On Max, hem ön hem de arkada 13 megapiksel kamera ve LED flaş a sahip. Ön sensör f/1.9 diyafram açıklığıyla yer alırken, arka sensör f/1.7 diyafram açıklığıyla geldi. Bu sayede düşük ışık performansına sahip olduğu görülüyor.

Ayrıca, microSD kart ile genişletilebilen 32 GB dahili depolama alanı taşıyor. (256 GB’a kadar arttırılabiliyor).  Micro USB bağlantı noktası yanında 4G VoLTE’yi desteği de sunuyor. 178 gram ağırlığında ve 156,6×78,7×8,1 mm ölçülerinde olan Samsung Galaxy On Max, 3300 mAh batarya ile çalışıyor.