Huawei, EMUI 9.1 Yeni Arayüz Güncellemesini Yayınladı

285kere okundu.

Huawei, akıllı telefonları için arayüz güncellemesini 3 parti halinde yayınlayacak. 1. partide bir kısım model, Haziran ayı sonuna kadar arayüz güncellemesini alacak. Güncellemelerin 2. partisi Temmuz ayında, 3. partisi ise Ağustos ayında yayınlanacak.

P20 Lite, Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 Porsche Edition, Haziran ayında EMUI 9.1 güncellemesini alacak olan modeller.

P20 , P20 Pro , Nova 3, Nova 3i, P30 Lite, Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 RS Porsche Design, Mate 9, Mate 9 Pro ise Temmuz ayı içerisindeki 2. partide yer alıyor.

P10 ve P10 Plus modelleri de Ağustos ayında güncelleme alacak 3. partide yer alıyor.

Huawei EMUI 9.1 arayüz güncellemesiyle, yeni duvar kağıtları ve simgeler ile daha akıcı arayüz performansı birlikte geliyor.

Nokia, 3 Yeni Stil Sahibi Telefonla Tekrar Piyasada

Nokia, geçmişte milyonlarca kullanıcının cebine giren tuşlu telefon modellerine, gittikçe dokunmatik ekranlı akıllı telefonların piyasaya hakim olduğu bir ortamda yenilerini ekleyerek,  tuşlu telefon kullanmayı tercih eden kesimlerin ihtiyaçlarını karşılamada bir adım atmış oldu. Nokia’nın bilindik tasarım anlayışını devam ettirdiğinin görüldüğü 3 yeni tuşlu telefon, gerek

5G Destekleyen Samsung Galaxy A90 Tanıtıldı

Samsung, 2019 yılında yenilediği A serisine son olarak Galaxy A90 modelini ekledi. 5G teknolojisini de destekleyen model, Galaxy A80 dışındaki A serisi modellerinin tasarım çizgilerini taşıyor. Samsung’un Infinity U adını verdiği ekran çentiğinde f/2.0 diyafram açıklığına sahip 32 megapiksellik ön kamera yer alan  Galaxy A90’da

Google, Play Store Tasarımını Yeni Android Sürümü İçin Şimdiden Yeniledi

Google, yeşil rengin hakim olduğu Play Store tasarımını önümüzdeki süreçte yayınlanacak olan Android 10 sürümü doğrultusunda şimdiden yeniledi. Geçmişten beri yeni Android sürümleri yayınlandıkça bazı değişikliklerle Play Store uygulmasının tasarımı yenileniyordu. Ekranın alt kısmında  Oyunlar, Uygulamalar, Filmler, Kitaplar şeklinde tıpkı Youtube uygulamasındaki gibi sekmeler yerleştirilmiş.